Kampaň „LIMIT“ vyráží na motokemp s Lukášem Peškem

V rámci bezpečnostní kampaně ,,Nechoď za svůj LIMIT,, teď mají všichni motorkáři (jak muži, tak ženy) ojedinělou příležitost zúčastnit se kempu bezpečné a plynulé jízdy, který povede Lukáš Pešek na autodromu v Mostě.

Poznamenejte si termín

Kurz bezpečné a plynulé jízdy se v Mostě uskuteční v pátek 11. října a je zcela zdarma. Celodenní kurz provede účastníky několika stanovišti, kde si nacvičí správné brzdění, průjezdy pomalými zatáčkami, průjezdy rychlými zatáčkami, nacvičí si vyhýbací manévry, práci s tělem a pohledem do zatáček, a to vše pod odborným dohledem a za osobní účasti Lukáše Peška. Součástí jsou rovněž přednášky o správném vybavení na motocykl (oblečení, helma) a třeba také o tom, jak vybrat správné pneumatiky, nebo jak správně poskytnout první pomoc.

Zájemci se musejí registrovat

Vzhledem k omezenému počtu účastníků je nutné zaregistrovat se prostřednictvím webového formuláře https://www.pesek52.com/prihlaseni/.

Registrace bude spuštěna ve čtvrtek 26. 9. 2019 ve 13:00 h. Počet míst je omezen na 100 osob, takže neváhejte a rezervujte si svoje místo. A pro ty, kteří nestihnou tento podzimní termín, jedna pozitivní informace. Na jaře příštího roku v rámci kampaně „LIMIT“ plánujeme další kemp.
 
Oblíbenost motocyklů mezi našimi motoristy neustále roste. Na silnicích je můžeme potkávat stále častěji, a to prakticky po celý rok s výjimkou jen těch nejmrazivějších dnů a v období, kdy na vozovkách leží vrstva sněhu. Současně s tímto trendem ale souvisí také značný podíl nehodovosti mezi motorkáři a jejich zranitelnost.
Motocyklisté na jedné straně při své jízdě často podceňují rizikové situace, dostávají se do krizových situací, kdy dostatečně nepřizpůsobí rychlost stavu vozovky, situaci v provozu apod. Na straně druhé se mohou stát obětí nepozornosti některých řidičů automobilů, kteří by s nimi měli na silnici více počítat. Proto BESIP v letošním roce připravil novou celostátní kampaň s názvem „LIMIT“, která je zaměřena právě na bezpečnost motocyklistů. Hlavní tváří této kampaně je Lukáš Pešek, jeden z našich nejúspěšnějších motocyklových závodníků.

DOPRAPKA

Akce a kampaně

Nejbližší akce

15. 11. 2019

PVA EXPO PRAHA Letňany